KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012404
nr 1201 2404
Gerda Nordling
(1875-1942), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad -41. Olja på pannå, 31x34 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:43:22
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Gerda Nordling
Läs mer om Gerda Nordling